اصلاح فرم بینی

اصلاح فرم بینی

یکی از روشهای اصلاح فرم بینی تزریق فیلر است که امروزه طرفداران خود را پیدا کرده است و یک دوراهی بین جراحی و تزریق ژل برای افرادی که تصمیم به تغییر فرم بینی خود دارند ایجاد شده است.

یکی از نگرانی‌های افرادی که تصمیم به اصلاح فرم بینی خود دارند سختی جراحی و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی است. به همین دلیل به دنبال روش‌های غیر از جراحی هستند .

 چرا اصلاح فرم بینی با تزریق ژل ؟

زیرا فرم دهی بینی با فیلر هم مقرون به صرفه تر است و هم افرادی که تصور می کنند که انجام جراحی بینی به دلیل تغییرات کوچکی که برای اصلاح نیاز دارند، لزومی ندارد که به اتاق عمل بروند وقتی که می شود در مطب و در زمانی کوتاه با بی حسی موضعی این اصلاح را انجام داد مسلما این راه بسیار بهتر است.

کاربردهای  ژل در اصلاح فرم بینی :

 1- در مواردي كه بين بيني و پيشانی فرورفتگی وجود دارد و اين مورد باعث شده كه بيني  فرد به صورت كاذب قوز داشته باشد. مورد استفاده قرار میگیرد،و در مواردی مثل نامنظمی و فرورفتگی‌های در پشت بینی یا کنار بینی هم استفاده میشود.

2-زمانی که بیمار تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته است و پس از عمل فرورفتگی و نامنظمی روی بینی دیده می‌شود نیز با ژل می توان این ایرادات را برطرف کرد و از جراحی ترمیمی بینی پرهیز نمود.

 3-فروافتادگی نوک بینی و خمیدگی کوچک از دیگر مواردی هستند که با تزریق ژل بینی رفع می‌شود.