درباره ما

دکتر مریم قلی زاده

مرکز تخصصی درمان بیماری های پوست ، مو و زیبایی دکتر قلی زاده با تمرکز بر درمان بیماری های پوست و مشکلات مو ، همگام با پیشرفت های علم روز دنیا و همکاری با مراکز علمی اروپا به مدت ۱۶ سال در خدمت بیماران و مراجعین عزیز می باشد .

تمام هدف این مرکز درمانی ، تشخیص درست و درمان به هنگام و پیشگیری از اتلاف وقت و انرژی در این راستا میباشد ؛ که خوشبختانه در این سالها تجربیات خوبی در این زمینه داشته ایم .

همچنین در زمینه جوانسازی و زیبایی با هدف حفظ سلامتی و ظاهر طبیعی ، از تجهیزات به روز ، مواد اولیه با بالاترین درجه استاندارد و بهترین متدها با توجه به فیزیک ظاهری هر فرد استفاده    می گردد.

ضمنا در طی این سالها ؛ همواره تمرکز بر این بوده است که با شرکت در سمینارهای متعدد داخلی و خارجی ، علاوه بر ارتقای دانش ، سطح دسترسی بالایی در استفاده از بروز ترین متدهای درمان و زیبایی داشته باشیم .

چند کلام با شما 

همکاران من

آشنایی با تیم دکتر قلی زاده

attar

خانم عطارنیا 

ramezani

خانم رمضانی

در کنار شما 

95%

کیفیت مواد

89%

به روز ترین دستگاه ها

90%

رضایت بیمار

92%

وقت دهی

سحر صوفی
دانشجو
من پلکسر رو پیش خانم دکتر انجام دادم

و کاملا راضی ام هم قرینه هست و هم خیلی طبیعی

این مرکز یکی از بهترین هایی هستند که با کادری مجرب و بااخلاق و خیلی خوب – درمان ؛ مشاوره و راهنمایی می‌دهند . ممنون از خدمات خوبی که ارائه میدهید .

اکرم جهانیاری

خیلی با سواد و مهربان هستید . موفق باشید .

شیوا روحی
دکتر مهربان و با حوصله ای بودند و با دقت دخترم رو معاینه و درمان کردند . بسیار ممنونم از ایشون …
ثابتی
سهیلا قره چه داغی

ممنونم ازتون من فیلر تزریق کردم خیلی عالی شده…. بعدشم دیدم دستگاه لیزر دارند و با تشخیص دکتر لیزر موهای زائد هم انجام دادم با یه جلسه ریزش مو احساس میکنم ممنونم ازتون مررررسی

خانم دکتر واقعا ممنونم از این همه لطف شما ؛ بنده چندین سال درگیر جوش های صورتم بودم شما معجزه کردین ..🙏🙏🙏🙏 موفق و پیروز باشید
اردشیر ثباتی